Kiek trunka skrydis?

Skrydis trunka 15-20 minučių. . Atliekant spirales ir kitus adrenalino manevrus aukštis tirpsta greičiau. Visada atsižvelgiame į keleivio pojūčius savijautą ir norus.

Parasparnis be variklio, tai kaip pakylame?

Virš Kuršių Marių mus išvelka greituminis kateris, o esant sąlygoms žemyne – automobilis.. Vienodą tempimo jėgą ir virvės suvyniojimą užtikrina išvilktuvas. Pakilimas trunka apie 5 minutes. Pakilus atsikabiname nuo išvilkimo virvės.

Į kokį aukštį pakylame?

Priklausomai nuo vėjo pakylame į 800-1000 m aukštį

Kas yra parasparnis?

Tai kuprinėje telpantis lengvas medžiaginis orlaivis. Dvivietis – tandeminis parasparnis sukurtas taip, kad galėtų skraidinti du žmones: instruktorių ir keleivį.

Ar bus baisu?

Kur vyksta skrydžiai parasparniu?

Kylame Drevernoje ir Juokrantėje. Pakilus leidžiamės ten iš kur pakilome

Kas gali skristi parasparniu?

Jei jūsų svoris nuo 20 iki 120 kg ir jums daugiau nei 6 metai bei galite nesuklupdami nubėgti 20 žingsnių – jūs galite skristi!

Kada vykdomi skrydžiai?

Skrydžiai vykdomi Gegužės  – Rugsėjo mėnesių savaitgaliais.

Ar turėsiu valdyti parasparnį?

Parasparnį valdo instruktorius. Tai daroma svoriu bei parasparnio vairais – klevantomis. Panorusiems ir esant tinkamoms sąlygoms galime suteikti parasparnio valdymo pamoką ore.

Kiek laiko reikėtų skirti?

Pramoga  su instruktažu trunka apie pusvalandį. Būkite numatę porą valandų pramogai. Kartais vėjai sugalvoja pakoreguoti planus. 

Kodėl skrydžiams parasparniu tokie svarbūs orai?

Kaip ir visos aviacijos sporto šakos, parasparniai stipriai priklausomi nuo oro. Šioje vietoje svarbiausias prioritetas saugumas. Norime kartu patirti daug malonių, saugių, įsimintinų skrydžių. Visada rekomenduojam iš vakaro pasiskambinti ir pasitikslinti dėl oro sąlygų. 

Kaip vyksta nusileidimas?

Parasparniu paprastai tupiame ten pat iš kur pakilome. Dėl galimybės itin tiksliai tūpti parasparnių sporte išsivystė net speciali disciplina – tikslaus nusileidimo varžybos. Jų metu pilotai varžosi tūpdami į monetos dydžio tašką. Na o keleivinio tandemo pilotas tūpimo trajektoriją pradeda rinktis pasiekus poros šimtų metrų aukštį. Vadinamom aštuoniukėm sukiojamasi virš nutūpimo vietos, o tūpimo etape skrendama tiesiai su nežymiu pagreitėjimu. Keleiviui rekomenduojama sedėti arba iškišti kojas lyg lipant nuo supynių. Esant net ir nedideliam vėjui nutūpimas būna lėtas ir minkštas. Na, o jei greitis didesnis – keleivius saugos pakabinimo sistemose įsiūtos oro pagalvės.

Ar galėsiu ore fotografuoti?

Saugodami jus nuo nemalonių nuostolių siūlome nuotraukas atlikti profesionalia ant ilgos lazdos sumontuota veiksmo kamera. Tuo už papildomus pasirūpins pilotas.

Ar tai saugu?

Tai yra eksremalus sportas su visomis susijusiomis rizikomis. Mes pasistengėme jas sumažinti tokiais būdais: skrisite su patyrusiu pilotu išlaikiusiu Lietuvos Skraidyklių ir Parasparnių federacijos piloto licenziją skirtą dviviečiam parasparniui.  Parasparnio iškėlimai vyks Vokietijoje sertifikuotu sparnu ir vokietojoje sertifikuota iškėlimo įranga. Skrisdami virš vandens dėvime gelbėjimosi liemenes. Prieš skrydį pravedame saugumo, starto ir nusileidimo instruktažą.

Pinigų grąžinimo sąlygos

1. Bendrosios nuostatos

Šios dovanų kupono grąžinimo sąlygos (toliau – „Sąlygos“) nustato, kokiomis sąlygomis ir tvarka vartotojas (toliau – „Vartotojas“) gali grąžinti dovanų kuponą, įsigytą internetinėje parduotuvėje go2fly.lt (toliau – „Parduotuvė“). Šios sąlygos yra paruoštos remiantis Lietuvos Respublikos Civilinio kodekso 6.228 straipsnio nuostatoms.

2. Grąžinimo terminas

Lietuvos Respublikos Civilinio kodekso 6.228 straipsnio 1 dalyje nustatyta, kad vartotojas turi teisę atsisakyti nuotoliniu būdu sudarytos sutarties per 14 dienų nuo sutarties sudarymo dienos. Tačiau ši teisė netaikoma sutartims dėl paslaugų, kurių vykdymas prasidėjo su vartotojo sutikimu prieš jam pasibaigiant 14 dienų terminatui.

Laisvalaikio paslaugos dažniausiai yra tokios, kurių vykdymas prasidėjo su vartotojo sutikimu prieš jam pasibaigiant 14 dienų terminatui. Pavyzdžiui, jei vartotojas įsigyja dovanų kuponą skraidyti parasparniu, jis sutinka, kad paslauga bus suteikta vėliau, pavyzdžiui, per ateinančius kelis mėnesius. Tokiu atveju vartotojas neturi teisės atsisakyti sutarties ir reikalauti grąžinti pinigus.

3. Grąžinimo sąlygos

Parduotuvė privalo grąžinti Vartotojui už dovanų kuponą sumokėtą pinigų sumą per 14 (keturiolika) dienų nuo dovanų kupono grąžinimo dienos. Prašymas dėl grąžinimo turi būti pateiktas elektroniniu paštu info@debesumedziotojai.lt Pinigai grąžinami atgal į mokėtojo sąskaitą per 14d.d.

4. Dovanų kuponas negali būti grąžinamas, jei:

  • Dovanų kuponas yra sunaudotas.
  • Dovanų kuponas yra sugadintas.
  • Dovanų kuponas yra pateikiamas be įsigijimo dokumento.

5. Galiojimo terminas

  • Dovanų kuponas galioja 12 (dvylika) mėnesių nuo jo įsigijimo dienos.

Kaip su jumis susiekti, rekvizitai

+370 673 88616
info@debesumedziotojai.lt 

Egidijaus Šato Individuali veikla pagal pažymą Nr. 1302127